Strona główna Ogłoszenia sądowe Oferty pracy Archiwum Lista osób zakwalifikowanych do II i III etapu konkursu na zastępstwo za nieobecnego w pracy urzędnika
Lista osób zakwalifikowanych do II i III etapu konkursu na zastępstwo za nieobecnego w pracy urzędnika PDF Drukuj artykuł

 

Znak: A-1101-10/18                                          Bartoszyce, 11.12.2018 r.

 

 

Zawiadomienie

dot. konkursu na zastępstwo za 1 nieobecnego w pracy urzędnika

 (na czas określony- usprawiedliwionej nieobecności)

w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach w wymiarze pełnego etatu

 

W związku z ogłoszeniem Dyrektora Sądu Rejonowego w Bartoszycach z dnia 29.11.2018 r. dotyczącego konkursu na zastępstwo 1 nieobecnego w pracy urzędnika (na czas określony- usprawiedliwionej nieobecności) w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach, uprzejmie zawiadamiamy, że Komisja powołana do przeprowadzenia naboru, po przeprowadzeniu w dniu 11.12.2018 r., selekcji wstępnej zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych ustaliła, że do II I III etapu zakwalifikowani zostali następujący kandydaci:

1. Bieniek Karolina, Bartoszyce,

2. Klimus Natalia, Bartoszyce,

3. Kosakowska Paulina, Galiny,

4. Pawłowicz Natalia, Rodnowo,

5. Stankiewicz Adrianna, Bartoszyce.

Jednocześnie zawiadamiamy, że praktyczny sprawdzian umiejętności oraz rozmowa kwalifikacyjna obędzie się w dniu 19.12.2018r., r. o godzinie 09.00, sala nr 3.

Kandydaci będą przystępować do praktycznego sprawdzianu umiejętności w kolejności alfabetycznej, po okazaniu dokumentu tożsamości.

                                                                      

 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Sąd Rejonowy w Bartoszycach - numery kontaktowe:


Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ?.

Tak Nie