Strona główna Ogłoszenia sądowe Oferty pracy Archiwum Lista osób zakwalifikowanych do II i III etapu konkursu na zastępstwo za nieobecnego w pracy urzędnika
Lista osób zakwalifikowanych do II i III etapu konkursu na zastępstwo za nieobecnego w pracy urzędnika PDF Drukuj artykuł

Bartoszyce, 10.02.2021 r.

Znak: A-1101-1/21                                             

  

Zawiadomienie

dot. konkursu na zastępstwo za 1 nieobecnego w pracy urzędnika

 (na czas określony- usprawiedliwionej nieobecności) w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach w wymiarze pełnego etatu

 

W związku z ogłoszeniem Dyrektora Sądu Rejonowego w Bartoszycach z dnia 29.01.2021 r. dot. konkursu na zastępstwo 1 nieobecnego w pracy urzędnika (na czas określony - usprawiedliwionej nieobecności) w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach, uprzejmie zawiadamiam, że Komisja powołana do przeprowadzenia naboru, po przeprowadzeniu w dniu 10.02.2021 r. selekcji wstępnej zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych ustaliła, że do II i III etapu zakwalifikowani zostali następujący kandydaci:

1. Litkowiec Katarzyna,

2. Pękala – Raszewska Patrycja,

3. Rusiecka Elwira.

Jednocześnie zawiadamiam, że praktyczny sprawdzian umiejętności oraz rozmowa kwalifikacyjna odbędą się w dniu 19 lutego 2021 r., o godz. 09.00 w sali rozpraw nr 2 (I piętro).

 

Kandydaci powinni posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny dokument z fotografią potwierdzający tożsamość.

 

Z uwagi na panującą pandemię, kandydaci zobowiązani są do przybycia na konkurs z własnym długopisem oraz do zakrywania ust i nosa na terenie budynku sądu, jak również do zachowywania dystansu społecznego od innych kandydatów.

 

                                                                      

 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Sąd Rejonowy w Bartoszycach - numery kontaktowe:


Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ?.

Tak Nie