Strona główna O biuletynie
Instrukcja korzystania z serwisu internetowego PDF Drukuj artykuł
Strona przedmiotowa Sądu tworzona jest zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

  • Ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
  • Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.


Poruszanie się po stronie przedmiotowej BIP umożliwia menu umieszczone po lewej stronie ekranu, a także menu nawigacyjne umieszczone w górnej części serwisu. Podzielone są one na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się artykuł z wybranej dziedziny. Po najechaniu kursorem na wybrane punkty menu może także rozwinąć się podmenu dla wybranej kategorii informacji.

Powrót do strony głównej serwisu internetowego możliwy jest poprzez kliknięcie na odnośnik w obu menu nazwany "Strona główna" lub poprzez kliknięcie odpowiedniego odnośnika w pasku aktualnej pozycji.

Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania umieszczone nad menu przedmiotowym. W pole to należy wpisać słowo (lub słowa) kluczowe, a następnie kliknąć przycisk oznaczony "Szukaj". Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista artykułów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.

W prawej górnej części ekranu znajduje się odnośnik do strony podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl).

Strony serwisu internetowego wyposażone są w rejestr zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów. Lista zmian dostępna jest po kliknięciu w odnośnik "Pokaż/ukryj stopkę atykułu" znajdujący się pod każdym z opublikowanych artykułów. W stopce można rownież znaleźć informacje dotyczące statystyk odwiedzin danej strony, informacje o publikacji, osobie odpowiedzialnej za treść oraz o osobie wytwarzającej daną informację publiczną.

Informacje dotyczące kontaktu z redakcją serwisu internetowego dostępne są w menu przedmiotowym w punkcie "Redakcja biuletynu".


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Sąd Rejonowy w Bartoszycach - numery kontaktowe:


Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ?.

Tak Nie